המגזין

עכשיו זה הזמן הנכון לבצע איטום מחודש לגג

מייד אחרי החורף, אתם רגילים להיערך כספית לחופשות ולהותיר את נזקי המים מאחור- יש זמן עד החורף. אז זהו, שלא.

הבית שלכם הוא הנכס היקר ביותר שאתם מחזיקים, ותחזוקה לקויה שלו תעלה תוך שנים ספורות לתיקונים שיעלו עשרות אלפי שקלים.

הניסיון רב השנים שיש לחברת וינקלר בשוק חומרי האיטום והשיקום, מתבסס על העיקרון של הגנה על האדם ושמירה על הסביבה תוך כדי חישובי עלות תועלת לצרכן.

חומר האיטום של וינקלר לגגות מסוג ווינגום פלוס רפיד לבן רפלקטיבי, ידידותי לסביבה עם 10 שנות אחריות מוצר.

ווינגום של וינקלר יפחית לכם את החום בבית ואת הוצאות האנרגיה לקירור באחוזים נכבדים.

לאורך שנים, ווינגום יחסוך לכם כסף רב ויהפוך את הקיצים שלכם לנוחים יותר כפי שתוכלו לראות בטבלה של "ארגון הגגות הירוקים האמריקאי"-  ארגון ללא מטרות רווח שנחשב לגוף הבדיקות הרציני ביותר שקיים בנושא חסכון אנרגיה בגגות ובדק את חומרי האיטום של וינקלר:

מנסיון של שנים בוינקלר בעולם ובישראל על גגות, מחסני אחסון ועוד, בתחזוקה מינימלית של שטיפת הגג מלכלוך לפני הקיץ, ואחת לשנתיים שלוש מריחת לכה שמונעת מלכלוך להדבק לחומר האיטום ווינגום ולכן מותירה אותו לבן ובוהק- התוצאות נהדרות ללקוחות שבחרו במוצר.

ווינגום פלוס רפיד רפלקס של ווינקלר הוא חומר איטום בעל אורך חיים של 10 שנים לפחות בהתקנה נכונה על הגג, ללא צורך בפירוק יריעות ביטומניות ישנות או זפת.

חומר האיטום ווינגום נצמד נדבק ואוטם כל חומר איטום ישן שנמצא על הגג ולא ניתן לקלף אותו, בשילוב ארג שריון ייחודי, שוינקלר הייתה הראשונה לפתח ולהחדיר לשוק האיטום, תוכלו להסתובב על הגג לבצע תחזוקה למזגנים, דודי שמש ועוד מבלי חשש להחליק או לפגוע בחומר האיטום.

בזמן זה, לפני התחלת הקיץ, קבלני השיפוצים המיומנים עסוקים יותר בתיקונים ושיפוצים ופחות באיטום ולכן יקל עליכם, למצוא קבלן עצמאי איכותי שיוכל להגיע ולהכין את הגג שלכם…לקיץ…וגם לחורף הבא.

אל תהססו פנו אלינו בהקדם.

לוינקלר פתרונות האיטום האיכותיים, הידידותיים לחלוטין לסביבה ולמשתמש והמתקדמים ביותר בעולם.

פנו אלינו עוד היום והיועצים שלנו יתנו לכם את הפתרון המתאים עבורכם.

וינקלר ישראל 04-6192020.

www.sealit.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *