המגזין

חדשות מחברת וינקלר איטליה: החודש יוצאים לשוק חומרי האיטום כמה חומרים חדשים ובהם ווינגום פרו טק-WINGUM PRO TEC

מהיר, יעיל ואמין – מעבר לגבולות האיטום המסורתי.

דייויד ווינקלר

מנהל מחקר ופיתוח – Winkler Waterproofing Systems

28 ביוני 2023

בחירת מערכת האיטום המתאימה יכולה להיות בעלת השפעה מכריעה במקרים בהם לוחות הזמנים לחוצים ותנאי האוויר אינם צפויים. כדי לעמוד בדרישות של חומרי איטום מקצועיים, Winkler יצרה את WINGUM PRO TECK RAPID, חומר איטום ביטומני נוזלי ליישום במריחה המגדיר מחדש את הסטנדרט בתעשייה.

WINGUM PRO TECK RAPID מהווה פתרון אידיאלי עבור מגוון רחב של פרויקטים בזכות יכולת הייבוש המהיר, הביצועים המעולים וקלות היישום שלו.

בואו נעמיק ונסקור את המאפיינים הטכניים והיתרונות העיקריים של מוצר זה.

מהירות שוברת שיאים:

הדבר שמייחד את WINGUM PRO TECK RAPID ומבדיל בינו לבין שאר מוצרי האיטום הוא מהירות הייבוש היוצאת מן הכלל שלו, המאפשרת את סיום העבודה בזמן שיא. ניתן גם להשיג תוצאות איכותיות במיוחד ולהשלים את העבודה תוך יום אחד בזכות היכולת ליישם שתי שכבות "רטוב על רטוב" תוך הטבעת רשת החיזוק. גישה זו מאפשרת לקבלנים לחזור לאתר למחרת רק כדי לבדוק את העבודה המוגמרת, ואין צורך ליישם שכבות נוספות.

הגנה מיידית:

הייבוש המהיר של WINGUM PRO TECK RAPID מציע יתרון אף גדול יותר: הגנה מיידית נגד מים. המוצר עמיד לגשם תוך 4 שעות בלבד (ב- 20°C) לאחר היישום של השכבה הראשונה והתקנת רשת החיזוק והוא שומר על שלמותו אפילו תחת גשמים כבדים. הוא מגן על התשתית מול תחזיות מזג אוויר שונות ומאפשר את היישום הבטוח של השכבה השנייה כאשר תנאי מזג האוויר מאפשרים זאת.

ביצועים מעולים:

WINGUM PRO TECK RAPID אינו מתפשר על הביצועים. נוזל ביטומני זה כולל תכונות איטום מעולות, חוזק מכני ועמידות לאורך זמן. הוא מתוכנן כדי לספק ביצועים טובים יותר משל חומרי האיטום הביטומנים הנוזליים האחרים, ושומר על קלות היישום האופיינית למוצרים אלה.

חומר איטום אמין ורב שימושי:

חברת WINKLER פיתחה את  WINGUM PRO TECK RAPID כך שיוכל לספק מגוון רחב של צרכים. ניתן להשתמש בחומר איטום נוזלי זה על משטחים שונים, כולל בטון, פייבר-צמנט, עץ, אבן טבעית, ולבנים. הוא מתאים במיוחד לתיקון יריעות ביטומן פגומות, חלקות או עם אגרגט, וניתן להשתמש בו כשכבת איטום לפני התקנת רצפה צפה. בנוסף, הודות למעכב הקורוזיה שלו, ניתן ליישמו גם על משטחי מתכת, כולל מתכות הרגישות לחמצון, ללא פריימר מיוחד. 

הגנה מפני שורשים:

עבור פרויקטים הדורשים הגנה נוספת מפני שורשים, WINKLER מציעה את הגרסה נגד שורשים, ANTIRADICE, של . WINGUM PRO TECK RAPID ANTIRADICE בעל ביצועים ומהירות ייבוש הזהים לשל המוצר הסטנדרטי בתוספת עמידות כימית ופיזיקלית יוצאת מן הכלל לניקוב משורשים. כך ניתן להשתמש במוצר זה לצורך איטום גגות ירוקים, אדניות וגנים על גגות.

מסקנה:

WINGUM PRO TECK RAPID מייצג התקדמות משמעותית בתחום האיטום הודות לייבוש המהיר, הביצועים המהימנים ורב-השימושיות שלו. חומר איטום נוזלי ביטומני זה על בסיס מים מספק  פתרון יעיל עבור פרויקטים שדורשים ביצועים מהירים מבלי להתפשר על איכות התוצאה הסופית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *