המגזין, מאמרים מקצועיים

חדשות מבית וינקלר-חומר איטום חדשני נוסף, פיתוח מתקדם בקרוב בישראל: WINGUM PLUS H2O RAPID איטום נוזלי מסדרת Sistema Wingum Plus® H2O

השיטה של Winkler לאיטום והגנה על גגות שטוחים מורכבת משלושה מוצרים עיקריים: ווינגום פלוס- WINGUM PLUS H2O (כולל בגרסת REFLEX), WINBITUROOF (חומר למילוי שקעים ביריעות ביטומניות) ו-WINPLASTER – שלושה מוצרים בעלי תכונות וביצועים המשתקפים בפשטות היישום וביתרונותיהם הבולטים גם מבחינת זמן העבודה הנדרש.

Wingum Plus H2o Rapid הינו חומר איטום נוזלי אלסטומרי צבעוני על בסיס מים, מחוזק בסיבים, מתייבש במהירות ובעל תכונות יוצאות דופן מבחינת חוזק ועמידות ופליטה מזערית של תרכובות אורגניות נדיפות (VOC) או נדיפות למחצה.

מעבדת המחקר והפיתוח של Winkler פיתחה את הגרסה האחרונה של המוצר וקבעה סטנדרטים טכנולוגיים חדשים בתחום חומרים נוזליים לאיטום משטחים. בעידן של אי-יציבות אקלימית, כאשר מועד הטיפול מהווה גורם מכריע, עדיף להסתמך על מוצר מהיר-יישום, בטוח וכזה שמוכח מבחינה מקצועית.

צוות המחקר והפיתוח של Winkler הצליח לשכלל עוד יותר את ווינגום פלוס-Wingum Plus H2O, חומר האיטום האלסטומרי הנוזלי הנפוץ ביותר, ויצר את גרסת Rapid (הזמינה גם בגרסת Reflex) שלמרות שהוא אינו מוגבל מבחינת גודל המשטח שהוא יכול לאטום, במקרה של משטחים קטנים הוא מאפשר להתחיל ולהשלים את העבודה ביום אחד בלבד. למעשה, בטמפרטורה של 20 מעלות WingumPlus H2O Rapid מתייבש לגמרי לאחר 4 שעות בלבד.

האתגר הטכנולוגי היה ליצור נוסחה מבוססת מים, בדומה לשאר מוצרי האיטום הנוזליים של Winkler, אשר תעניק תכונות חדשות לביצועים המעולים שמציע כיום ווינגום פלוס-Wingum Plus H2O, וכל זאת מבלי לשנות באופן מהותי מוצר שלמעשה, גם בגרסת Rapid החדשה, מציע את אותם היתרונות המוכחים.

היתרון התפעולי של Wingum Plus H2o Rapid מתבטא במהירות הייבוש. המוצר עמיד לגשם ומוכן ליישום שכבה נוספת כבר לאחר 4 שעות בלבד ממועד יישום השכבה הראשונה, מה שמאפשר, כפי שכבר צויין, להתחיל את העבודה ולסיימה כבר באותו יום.

נוסחתו הייחודית של המוצר מעניקה לו גמישות גבוהה מבלי לאבד מיעילותו עם הזמן, לרבות בטמפרטורות נמוכות החל מ-30- ועד פלוס 80+ מעלות צלזיוס. כבר לאחר 48 שעות המוצר עמיד בפני יציבות calpe רגילה.

WingumPlus H2O Rapid מושלם גם ליישום על משטחים שטוחים שעשוי להצטבר עליהם קרח. בנוסף, הוא בעל עמידות יוצאת דופן בפני התיישנות וקרינת UV ומשחרר רמה מזערית של תרכובות אורגניות נדיפות (VOC).  המוצר מגיע בצבעים לבן, אפור, אדום וירוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *