המגזין

הידעתם ?אחת הבעיות הגדולות באיטום גגות חדשים או חידוש איטום גגות ישנים הוא למצוא חומרים שמתחברים לכל מה שקיים על הגג:בטון, יריעת זפת ביטומניות ישנה, זפת ישנה, קולטי שמש, פאנלים סולרים ועוד. על הפתרון תוכל לקרוא כאן

הידעתם ?

אחת הבעיות הגדולות באיטום גגות חדשים או חידוש איטום גגות ישנים הוא למצוא חומרים שמתחברים לכל מה שקיים על הגג:בטון, יריעת זפת ביטומניות ישנה, זפת ישנה, קולטי שמש, פאנלים סולרים ועוד.
בטח לא ידעתם אבל מרבית חומרי המריחה הקיימים צריכים פריימר אם לא להתחברות ליריעת הזפת אז לברזל, או לבטון.
רק חומרי האיטום של וינקלר איטליה??- ווינגום פלוס, ווינגום פלוס רפלקס, סדרת וון ויתר המוצרים לגגות (יש כ- 7!!!) לא צריכים כלל פריימר כדי להתחבר לכל מה שנמצא על הגג.

רק מוצרי וינקלר לא צריכים כלל פריימר כי הפריימר נמצא כבר בתוך חומרי האיטום, והחומרים הללו ייצמדו כולם, ללא בעיה לכל מה שנמצא על הגג.וכמובן- הם עמידים למים עומדים, וכמובן עמידים ל- 10 שנים !!!

מוזמנים ללחוץ כאן כדי לקרוא, לראות סרטוני יישום ועוד:

?http://bit.ly/35J2pos

אתם רוצים לקחת סיכון עם חומרי איטום שצריך לחפש בדפי הנתונים למה הם מתחברים או ללכת על בטוח ? אתם באמת רוצים לבדוק את זה כשירד גשם ?


קבלו תמונות ששלח לנו מני דנינו מנהל העבודה בחברת צ.י הנדסה ובינוי בניהול Roi Zuriel טל. 052-3232236 של ביצוע גג עם מלא מלא אלמנטים קיימים עליו שבוצע בעזרת חומר האיטום ווינגום פלוס של וינקלר?? איטליה.
לקשר ישיר למכירות לחצו כאן:

?http://greenbook.co.il/card/9278/8330

☎️משרדים: 04-6192020

☎️מכירות: 052-3410112

?מייל: info@sealit.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *