חברת WINKLER -חברה איטלקית ממילאנו איטליה מפתחת ומייצרת פתרונות וחומרי איטום ושיקום מבוססי מים ללא פריימר וללא אשפרה ידידותיים לחלוטין לסביבה.

החברה נוסדה באיטליה בשנת 1987 על ידי קבוצת אנשי עסקים מענף הבנייה.

באותה התקופה, יצרניות חומרי האיטום המתחרות של חברת WINKLER כבר היו פעילים בשוק ולכן, הדרך היחידה בה יכולה הייתה חברת WINKLER האיטלקית לעורר עניין, הייתה לפתח חומרי איטום מיוחדים, ופתרונות איטום ושיקום שונים תוך התבוננות בצרכי הלקוח מזווית ראייה אחרת.

העולם משתנה ובמהירות- העולם דורש שימוש בחומרים ירוקים ידידותיים לסביבה.
הדרישות העולמיות לאיכות סביבה והרגולציות- בקרות של הממשלות המחמירות על השימוש בחומרים על בסיס ממסים וחומרים שאינם ידידותיים לסביבה הביאו לכך שבשנת 1996, חברת WINKLER ITALY הייתה לחברה הראשונה אשר החליטה באופן יוצא דופן להפסיק לייצר חומרי איטום המבוססים על ממסים.

חברת WINKLER האיטלקית הפכה להיות אחת מהיצרניות האירופאיות המובילות בעלות טכנולוגיות מתקדמות ביותר בתחומים כגון ממברנות איטום נוזליות, ציפויי מגן, דבקים, מוצרים מיוחדים על בסיס מלט, וחומרי בנייה מתקדמים אחרים.

החברה פיתחה טכנולוגיה ייחודית בשם WinklerSafe, שנותנת פתרונות המבוססים על מים וכן פתרונות מתקדמים אחרים.

כיום, WINKLER חברה במועצה האמריקאית לבניה ירוקה (USGBC) ,במועצה לבנייה ירוקה (CRCC).

חברת WINKLER בעלת תקן ISO14001 (ניתן לראות את תעודת האישור בלשונית “מסמכים”) 

תקן ISO 14001 פותח על רקע המודעות הגדלה, החשיבות הניתנת למחוייבות לסביבה והדרישה לשמירה עליה.

היכולות הטכנולוגיות המיוחדות של WINKLER הביאו לפיתוח מגוון מוצרים חדשני וייחודי עם תפיסה אחרת:

במקום לבצע מספר שכבות- פריימר (חומר מקדים) ואז את חומר האיטום, חומר האיטום שלנו הוא חומר בשכבה אחת הכוללת את הפריימר, דבר שחוסך הן בכמות החומר והן בזמן עבודה.

noprimer

כל החומרים שלנו מיוצרים כערכות מוכנות לעבודה:

אין צורך להוסיף להן דבר, אין צורך למהול אותן, קל ליישם אותן ולא צריך להשקות (לאשפר) אותן.

בכך אנו חוסכים לקבלנים זמן וכח אדם, וללקוח הסופי כסף.

יתרונות הטכנולוגיה שלנו הם:

  • זמן ייבוש מהיר יותר בהשוואה למוצרים על בסיס מסיסים דבר המאפשר לסיים את העבודה בזמן קצר יותר
  • חיסכון בצריכה – מחצית ממוצרים אחרים בשוק
  • פתרונות מאושרים המבטיחים חדשנות
  • טכנולוגיית WinklerSafe

למרות שעדיין אין תקנות עבור ממברנות נוזליות, מכיוון שהאיחוד האירופי התמקד ראשית בממברנות ובמלט, WINKLER קיבלה אישור על המפרטים הטכניים של המוצרים הנוזליים שלה

אנו מספקים ללקוחות שלנו מוצרים ייחודיים המאפשרים להם להתבלט ולהיות אפקטיביים יותר בשוק בו כולם מספקים, פחות או יותר, את אותם המוצרים.

חברת וינקלר מספקת סל מוצרים מלא לאיטום מבנים ביתיים מסחריים או תעשייתיים הכולל חומרי איטום וחומרי שיקום מבנים קלים ליישום המתקדמים מסוגם בעולם

המוצרים המתקדמים ביותר של WINKLER כוללים:

SKERMO TERRAZZE – מוצר איטום מוצק שקוף לחלוטין שאוטם משטחים מרוצפים כגון מקלחות מרוצפות, מרפסות מרוצפות, גגות מרוצפים ומשטחי חוץ מרוצפים קיימים.מוצר זה מחולל מהפיכה של ממש בישראל שכן הוא חוסך פירוק ריצוף והרכבתו מחדש בעלויות ניכרות.

WINGUM PLUS H2O – ממברנה נוזלית צבעונית על בסיס מים, המערכת היחידה עם אישור ETAG 008. מקנה עמידות מלאה למים עומדים, מתאימה גם למשטחים גדולים. אין צורך בשכבת יסוד, ביישום של שתי שכבות בלבד

WINGUM PLUS H2O REFLEX– מוצר איטום מפחית קרינה ולפיכך חוסך בהוצאות תחזוקה, מוצר אשר זכה באישור ENERGY STAR  של CRRC לאחרונה זכינו בפרס מיוחד.

SCUDO SYSTEM – חומר איטום על בסיס מים, עם שרף אלסטי ייחודי עמיד לניקוב. קל ליישום באמצעות כף טייחים ומעניק עמידות מצוינת בשכבה אחת בלבד. ניתן ליישום בהתזה- מספק את הפתרון האופטימלי לאיטום חניונים תת קרקעיים, מרתפים, קורות יסוד וקשר, חדרים רטובים, מרפסות ועוד.

WINGRIP BITUMINOSO – מוצר מהפכני לאיטום קל ומהיר של משטחי חוץ מרוצפים, מרפסות, חדרי אמבט ובריכות שחיה. אינו דורש חיזוק ומבטיח הידבקות חזקה יותר.

עומד בהצלחה בתקן החדש של UNI EN 14891 עבור שכבות איטום מתחת לאריחים, כך שניתן לקבל אישור הוכחת ביצועים (DOP)

BOND CEMENT – חומר איטום חדשני, להדבקת אריחים, קל ליישום. מספק אטימות למים ושכבת הדבקה בשכבה אחת בלבד. ידוע גם בשוק האמריקאי

WINPOX CEMENT TIXO ו-WINPOX CEMENT SL המבטיחים מחסום מוצק, בעל עמידות גבוהה ביותר ללחץ מים נגדי- המכונה “איטום שלילי” עד 7 אטמוספירות.

WINGRIP EVO – מוצר המעודד הדבקה, מתאים לכל סוגי המשטחים: גבס, בטון, לבנים, מתכת, עץ, לוחות בידוד וכו’

אלה רק מקצת מהחומרים שאנו מייצרים…

פעילות חברת וינקלר בישראל:

חברת WINKLER החלה לפעול ומיוצגת החל משנת 2014 באמצעות “וינקלר ישראל“.

וינקלר ישראל” מעבירה את הידע של חברת WINKLER למהנדסים, הנדסאים, טכנאים, אדריכלים, חברות בניה מהמובילות במשק, יועצי איטום, מנהלי פרויקטים, קבלנים ולקוחות פרטיים.

וינקלר ישראל” הנה ספק מאושר של משרד הבטחון

קטלוג כללי 2016

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *