המגזין

דברים שלא ידעתם על גגות שמתקינים עליהם פנלים סולריים:

וינקלר האיטלקית, נוסדה במילאנו ב- 1987, לפני 35 שנה.החברה חייבה עצמה להגנה על הסביבה: הן בהגנה ממים והן בשימוש במוצרים מבוססי מים ושרפים.

בפוסט נספר לכם מעט🤭 על הגגות הסולריים:הידעתם🟰? ככל שהגג שלכם יהיה לבן יותר, הפנלים יספגו פחות חום🔥☀ מהגג, ולכן הנצילות שלהם תגדל בעד 25% !!! לפי מחקר שעשינו.

ולכן אנו מציעים לכם לחייב את החברה שמחפה את הגג שלכם בפנלים סולריים לדאוג ל-2 דברים:

1. צביעת הגג בצבע לבן

2. תחזוקה מונעת לא רק של ניקוי הפנלים אלא שמירה מתמדת על נקיון הגג והלבנתו
וכאן אנו מציעים לכם חומר שגם "מלבין את הגג" וגם…אוטם אותו וגם…מאושר כחומר ירוק, מפחית קרינת השמש בעד 50% ע"י ארגון הגגות הירוקים האמריקאי- CRRC:חומר האיטום ווינגום פלוס רפלקס-WINGUM PLUS H20 REFLEX:

👉

כמובן שמרבית אנשי האיטום לא יספרו לכם על החומר, כי הוא מוצר "יקר" והם יעדיפו לשים לכם מוצר זול כמו יריעה ביטומנית- זפת שעליה הצמידו אבנים להפחתת החום. אבנים אלה מתנתקות אט אט מהיריעה, והגג שלכם הופך להיות חממת חום. אם יש עליו פנלים סולריים איכות הפקת החשמל שלהם תרד כתוצאה מכך שהם יתחממו.

לכם חשוב איטום לזמן ארוך, גג "קר" בקיץ שיחסוך לכם כסף, חומר איטום מעולה ולא כזה שנהרס ממים עומדים ואת זה תקבלו במוצר שנקרא ווינגום פלוס רפלקס-WINGUM PLUS H20 REFLEX.

בגלל שאתם חכמים, אתם הם אלה שתסבירו לאנשי האיטום שבמקום לעבוד קשה עם מיכלי גז מזהמים, עם יריעות ביטומניות מזהמות שפולטות לאוויר חלקיקים מסוכנים ואת כל זה הם נושמים בזמן העבודה, ואת היתר סופג האוויר של כדוה"א הם יכולים לעבוד עם ווינגום פלוס רפלקס-WINGUM PLUS H20 REFLEX:

👉m

לקוח פרטי- אל תהסס ופנה אלינו.

קבלן- מוזמן לקבל הדרכה והסברים על החומרים ולהצטרך לקבוצת קבלני וינקלר, הקבוצה שעושה מהפיכה בתחום האיטום. ובנוסף: צלם את העבודה ותקבל פוסט שמגיע לעשרות אלפי אנשים ויכול להביא לך שם ופרסום חינם- אנחנו רוצים לפרסם אותך ואת העבודה שלך!

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה:

👉http://greenbook.co.il/card/9278/8330

☎️משרדים: 04-6192020

📩מייל: [email protected]

💲מכירות: 052-4111121, 054-5259999

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *