המגזין

איטום וריצוף בהדבקה על מרפסת קיימת בעזרת חומר האיטום ווינגריפ ביטומינוזו

עבודת חידוש ריצוף מרפסת ואיטום באיטליה:ההבדל בינינו לבין איטליה/אירופה/ארה"ב/כלל העולם הוא השימוש בסומסום- אבן למילוי החלל מתחת לריצוף במקום מילוי בטון במקלחות וברצפות- כלל אין צורך בו.

הסומסום פוגע בחומר האיטום על בסיס זפת- שלמרות מאמצינו שכללו אישור קוד האיטום במועצה הארצית לתכנון ובניה, שרת הפנים איילת שקד – Ayelet Shaked לא אישרה אותו !!!בכך היא פוגעת בכל בית חדש שנבנה בישראל והאיטום בו לפי חוק התכנון והבניה משנת 19..
אנו עושים מאמצים גדולים מול גופים חזקים ובהם משרד השיכון שמתעקשים להשאיר את המצב על כנו למרות הנזקים הגדולים שהסומסום מייצר- ושאנו, ד"א, מתפרנסים מתיקון שלהם😎- אנו רואים את בעלי הבתים המסכנים אחרי שנה שנתיים עם חדירות מים כתוצאה משיטת האיטום "המתקדמת" בישראל הדומה לזו שבמרוקו, לבנון וחלקים מסוימים בספרד.

לא בעולם המתקדם.בתמונות תראו איך על משטח מרוצף, מורחים חומר ביטומני, ידידותי לחלוטין לסביבה: ווינגריפ ביטומינוזו-WINGRIP BITUMNINOSO, מחכים 7 שעות ומדביקים עליו עם דבק של וינקלר או כל דבק אחר ריצוף.

לחצו וקראו וראו סרטונים והסברים על חומר האיטום הזה שבישראל אנו אוטמים איתו קירות מקלחות לפני ריצוף:

👉

בישראל יש שלב אחד נוסף בדרך: בדיקת לחות סמויה בגלל מאגר המים הסמוי שנמצא מתחת לריצוף בשכבת הסומסום על מנת לוודא שאין אדי מים שינתקו את האיטום:

👉

קבלן, איש מקצוע ?

קבל הדרכה אישית מאיתנו בכל מקום שתבחר

👈לקוחות פרטיים ? אל תתביישו😍 לפנות אלינו בכל שאלה:

👉http://greenbook.co.il/card/9278/8330

☎️משרדים: 04-6192020

📩מייל: [email protected]

💲מכירות: 052-4111121, 054-5259999

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *